Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Převod tarifů

Nová architektura systému sledování-insolvence


Nová architektura systému umožňuje monitoring více rejstříků, dokonalejší monitoring ISIR a samostatné účtování jednotlivých položek.

Vážení klienti,


v období od 20. června 2018  do 30.října došlo postupně k převodu starší verze systému sledování-insolvence na verzi novou. Důvodem je především posun v oblasti moderních technologií  (nová technologie i nová architektura systému), kvalitnější zabezpečení celého systému a nové fukce.


Co to pro nás všechny znamená?

V tuto chvíli jsou na novou verzi převedeni všichni kienti, takže máte jistotu, že i vaše služba již funguje na modernější a bezpečnější technoloigii. Novou verzi sytému již využíváte a od nového období se to nepatrně projeví na ceně systému. Cena bude rozúčtována na jednotlivé položky, které využívate, nikoliv jako jedna částka, jak tomu bylo dosud.

Máte-li jakékoliv připomínky a dotazy, kontaktujte násProč nová

verze?

Novou verzi systému jsme vyvinuli proto, abychom zajistili vysokou úroveň našich služeb v době, kdy dochází k obrovskému posunu v oblasti zabezpečení, moderních technologiíprávních požadavků na ochranu osobních údajů a funkčnosti (přehlednost, rychlost, propojení s dalšími rejstříky a databázemi ...)

Starší verzi,  jsme spouštěli před více než 10 lety a do budoucna by nemusela vyhovovat ve všech oblastech. Za celých 10 let jsme také neměnili ceny, i přesto, že náklady za tuto dobu výrazně stoupaly.


Abychom pro všechny klienty i nadále udrželi vysokou funkčnostbezpečnost a hlavně spolehlivost služby, bylo  potřeba zajistit, aby i klienti se starší verzi systému přešli na novou a měli jistotu dokonalého monitoringu i nadále. 
 


Samostané položky

 Samostané položky


Nová architektura systému umožňuje si monitoring mnohem lépe nakonfigurovat. Právě proto jsou jednotlivé položky rozúčtovány zvlášť. V původní verzi měl každý klient monitoring insolvenčního rejstříku + monitoring nespolehlivých plátců DPH. Nyní si lze k tomu přidat: 

1. Monitoring obchodního rejstříku

2. Monitoring věřitelů

3. Oborový monitoring

4. Monitoring dle tyu události, osoby, soudu


Co s novým tarifem

získáte?

Kromě nejnovější technologie, na které nová služba funguje a dokonalejšího zabezpečení získáte:


* Přehled vašich přihlášek do insolvenčních řízení 
* GDPR modul
* Zvýšení zabezpečení vašich účtů
* Ochranu osobních údajů
* možnost rozšířit službu o obecný monitoring (podle PSČ, podle oboru, typu osob a stavu řízení)
* další možnosti rozšiřování systému (např. plánované ověření exekucí  do konce roku 2018... )


Nechci nic měnit!

Nechcete nic změnit? Tak to jsme rádi. Znamená to, že jste se vším spokojeni tak, jak to je. A to nás těší.


Zároveň ale očekáváte, že vše bude spolehlivé, rychlé a zabezpečené. A proto bylo potřeba opustit starou technologii a začít využívat tu nejnovější a nejmodernější, která odpovídá dnešní době. Jedině tak vám dokážeme i do budoucna zajistit dokonalý monitoring.

Podívejte se, jak jsou nové tarify podobné starým tarifům. Zjistíte, že si můžete tarif nastavit třeba ještě lépe, než tomu bylo doposud.  A co se týče cen, máme pro vás slevy, které zajistí, že i cenově na tom můžete být podobně, jako dosud (jen na technologicky mnohem lépe zajištěné službě). Stačí se jen podívat a vybrat si.

A pokud si nevyberete, prostě nám napište na admin@i4b.cz. Jde nám především o to, aby všichni naši klienti měli nové a kvalitní technologie, a co se týče výše tarifu, rádi s vámi najdeme řešení, které bude vyhovovat právě vám.

Jsme připraveni vám pomoci a zodpovědět všechny otázky, které vás napadají.


 Napište a vybereme spolu tarif, který pro vás bude nejlepší.


Daniel Strachota, jednatel

admin@i4b.cz, tel: 774 168 169

infolinka: 774 442 614