Reference a zkušenosti našich klientů

 

Zajímá vás, co na službu říkají naši klienti, kteří ji denně používají? Nás taky! Proto jsme jim zavolali a zeptali se jich.

 

Ing. Svobodová - majitelka společnosti
 
Líbí se mi, že pokud je nějaká změna u nastavených firem, tak mi to chodí e-mailem každý den ráno. Takže mám přehled o tom, co se aktuálně děje. S tímto webovým portálem jsem spokojená.
 
p. Novotný - majitel výrobní společnosti
 
Nemám čas hlídat insolvenční rejstřík. Mám na starost důležitější věci. Ale nemůžeme lehkovážně přicházet o peníze, chápete. Proto mám vaši službu. Nyní máme pokryté dovolené zaměstnanců, překlepy atd... Zaúkoloval jsem účetní, ať hlídáme všechny, s kým jsme kdy obchodovali. Já ráno vstanu a jsem v klidu, protože vím, co se děje.
 
p. Štefek - jednatel společnosti
 
Nejvíce se mi líbí, že dostanu včas zprávu o tom, že mám přihlásit pohledávku. Je to služba, která je k nezaplacení.
 
Ing. Dokoupil – majitel a jednatel velkoobchodu
 
Službu používáme, protože nemusíme průběžně sledovat různé pohyby v zápisech. Monitorujeme tam většinu odběratelů, protože dlužník se vám stane ze dne na den. Je to otázka toho, že ty informace co jsou standartně na internetu ze zdrojových dat státních organizací, tak vy je máte nějakým způsobem sloučené do jednoho. Což je hlavně výhoda v tom, že to člověk nemusí hledat jednotlivě. Pro nás je to služba, která nám z části zjednoduší práci, takže nemusíme proklikávat zbytečně. My se samozřejmě ze svého informačního systému “dvojproklikem”
dostaneme taky až na stránky justice, ale musel by u toho být někdo, kdo by u toho průběžně seděl a kontroloval to, což se úplně nedá.
 
p. Mitri - jednatel inkasní agentury
 
Jsme s tím spokojeni, stačí nám to v tom rozsahu, jaký používáme. Je to pohodlnější, než se každý den dívat na justici.cz. Jsme s tím spokojeni tak, jak to je.
 
Ing. Orlík - majitel firmy
 
Jsem spokojený, protože šetřím peníze. Službu sledovani-insolvence.cz jsem nechtěl, ale pak jsem si to spočítal. Když budou mí zaměstnanci kontrolovat rejstřík jednou týdně, tak za to stejně zaplatím ve výplatě minimálně 500,- měsíčně.
 
p. Náprstek - jednatel společnosti
 
Jsem spokojen, každé ráno mám zprávu, co se událo den předtím, takže v podstatě to nejdůležitější to plní.
 
p. Škorpík - jednatel společnosti
 
Službu máme, protože máme přehled. Víme, s kým obchodujeme. To je prostě důležité, mít informace.

Ing. Lamperová - účetní
 
Zkoušeli jsme i jiné aplikace, ale vy jste u nás zvítězili tím, že máte nejpřehlednější ty informace, které nám zasíláte. Hned si můžeme ten dokument otevřít, nebo se případně připojit přímo na justici. Připojíme se do toho vašeho systému a vidíme všechny dokumenty. Jiné aplikace nám vlastně pošlou jenom informaci, že se něco stalo, ale my už nevíme, co přesně.
 
p. Holešínská - účetní
 
Nejvíce se mi na tom líbí taková ta přehlednost. Tím, že chodí informace na e-mail, když dojde k nějaké změně, takže si to vlastně člověk hned může prohlédnout. Pro mě je důležité, že nám chodí ty informace do e-mailu, tam si v podstatě všechno rozklikneme, takže tam problém není, a při zadávání do toho systému jsem taky neměla nějaké problémy.
 
p. Lapišová - účetní ve spediční firmě
 
Jsem spokojená, díky ní vím všechno včas a nic neopomenu. Doporučovala jsem službu i bratrovi, ale nechtěl ji, protože věřil, že mu firmy pohlídá jeho účetní a účetní software. Nepohlídali, a firma přišla o 860 000 Kč. Ikdyž dával žalobu k soudu, nepomohlo to. Přihlásil se pozdě a nárok na peníze neuplatnil. Účetní ve firmě už nepracuje a podílí se na splácení dluhu.
 
p. Nevřelová - účetní v internetové společnosti
 
Nejvíce se mi na službě líbí to, že to nemusíme sledovat (tu firmu, kterou potřebujeme) a chodí mi to samo. Nemusím se dívat, jak je daleko ten spor, nebo ten problém řešený.
 
p. Foltová - účetní velkoobchodu
 
Nejvíc se mi líbí, že dohledává i podle jména a příjmení. U některých odběratelů máme jen ič. Datum narození nemáme k dispozici. Už se nám to 4x vyplatilo a podařilo se přihlásit k pohledávce, o které jsme neměli ponětí, a sami bychom ji neměli šanci zjistit. Doporučuji.
 
slečna Studená - asistentka jednatele společnosti
 
Nejvíce se mi na službě hlavně líbí to, že to nemusím já hledat v tom rejstříku, že když si tam zadám ty firmy, tak mi to prostě vyběhne, že jsou ty informace aktuální.
 
p. Hlavová – účetní
 
Jsem spokojená, nemám vůči tomu žádné výhrady. Nejvíce se mi líbí asi to, že chodí informace na e-mail, když se něco objeví. Člověk tak hned ví, že je něco nového.

Mgr. Cirková - právník
 
Jsme spokojeni. My jsme vás třeba doporučili jednomu našemu klientovi, a ten pokud vím, je to tak tři týdny, co už s vámi uzavřel smlouvu. Protože jsme s vámi spokojeni, tak vás doporučujeme dále.
 
JUDr. Urbanová - právník
 
Se službou jsme spokojeni maximálně, každý den mi najede, co potřebuju. Tu informovanost, kterou potřebuju, mám pravidelně, a vím, že kolem 13. hod. mi to tam naběhne, a to je pro mě důležité. Nemusím nikde hledat a nemusím to hlídat, už jsme si i rozšiřovali počet sledovaných osob, protože toho máme hodně. To fungovalo taky okamžitě, tehdy ještě než jsme to zaplatili, tak jsme to měli už zaktivované, takže maximální spokojenost. Chválíme, chválíme.
 
Mgr. Hejtmar - právník
 
Jsem spokojený, všechno funguje, jak má, perfektní je, že se tam zobrazují všechny informace, které potřebujeme.
 
Ing. Fiantová – insolvenční správce
 
Nejvíce se mi na tom líbí, že se to dá používat takovým způsobem, jakým se to používat dá. Já jako insolvenční správce prostě vidím okamžitě, že se něco děje, nemusím se někde dotazovat dlužníků, nebo nečekám, až se mi to dostane do datové schránky, prostě vidím okamžitě, že se něco děje.
 
Mgr. Reich - advokát
 
My jsme si tu službu zajistili potom, co se nám jeden neplatič dostal do insolvence a my jsme o tom nevěděli. A dá se říct, že od té doby, co tu službu máme, se nám tam z těch zadaných osob nikdo neobjevil. U nás je to tak trochu preventivní spíše.
 
JUDr. Slovenský - advokát
 
Jsem maximálně spokojen, od té doby, co to mám, je to úplně v klidu, nemusím nic hlídat, sledovat rejstřík... naprostá spokojenost. Všechno mi to chodí, takže jako perfektní.
 
JUDr. Janáček
 
Pro mě je nejlepší akčnost vaší aplikace. Jakmile proběhne změna na justici.cz, ihned mi to přijde do e-mailu.

Máte vlastní zkušenost, postřeh, návrh na změnu či rozšíření? Nebo se jen chcete na něco zeptat?

Napište nám na: admin@i4b.cz