MOJE PŘIHLÁŠKY (automaticky zdarma pro naše klienty)


Přehled všech vlastních přihlášek do ins. řízení součástí služby sledování-insolvence.cz

Smyslem naší práce je usnadnit práci vám … a to v nelehkém prostředí dlužníků a insolvencí. Se záložkou MOJE PŘIHLÁŠKY odteď můžete zapomenout na excelovské tabulky, šanony nebo složky na disku. Informace o insolvenčních řízeních, kterých se jako věřitel účastníte, máte nyní přehledně dostupné - kdykoliv po přihlášení do služby sledování-insolvence.


Jste-li věřiteli ve více insolvenčních řízeních, jistě už víte, jaké administrativní nároky na vás zákon v této oblasti klade. Nejde jen o to, se o insolvenci dlužníka dozvědět a včas se u soudu přihlásit. Problémem je především fakt, že insolvenční řízení trvá několik let a často se stává, že dokumenty, které se k němu vztahují, se časem „někam“ zatoulají.


Máte pořádek ve svých přihláškách?

Víte přesně, do jakých insolvenčních řízení jste se kdy hlásili, kde máte všechny potřebné dokumenty a co se v jednotlivých řízeních děje?


Známe to všichni. Máme spoustu jiné práce a povinností. Občas se nám stane, že potřebujeme najít důležitý dokument, a on nikde. Slibujeme si, že už si konečně ve věcech uděláme systém a pořádek, a od této chvíle si budeme všechno pečlivě vést.

Jenže pod náporem další práce se nám systém časem prostě ztrácí a naše předsevzetí jsou tytam. Nemluvě o situacích, kdy se nás na pracovišti či ve firmě střídá několik, nebo jsme přebrali systém po někom jiném. Dohledávání informací a dokumentů, vedených někým jiným, nás občas dokáže zbytečně potrápit, odvádí nás od smysluplnější práce a zabírá spoustu drahocenného času.


Co takhle mít všechno přehledně na jednom místě?

Vždy aktuální, dostupné kdykoliv a kdekoliv - aniž byste museli něco někam pracně zakládat, evidovat a následně hledat?


Jelikož jsou nám tyto situace blízké i z naší vlastní praxe, rozhodli jsme se našim klientům pomoci v administrativní džungli kolem insolvenčních řízení. O Vánocích jsme trochu odpočívali, taky trochu pracovali, a do služby sledování insolvence jsme pro vás zařadili novou záložku MOJE PŘIHLÁŠKY.

Stačí vám jeden klik v adminu sledování-insolvence a vidíte přehled všech přihlášek, které jste do insolvenčních řízení pod svým IČ kdykoliv v minulosti podali. A to včetně dokumentů, které si můžete jednoduše ihned stáhnout. Zároveň na první pohled vidíte, zda dané řízení máte monitorováno, případně zda si jej chcete přidat k monitoringu.


Dělejte to chytře


Věnujte čas něčemu důležitějšímu a spolehněte se na to, že u nás najdete vždy rychle a spolehlivě informace, které potřebujete. Teď nově také přehled všech svých přihlášek, včetně odkazů na konkrétní dokumenty, odkazů na poslední změny v ins. řízení a na kompletní insolvenční spis.

Vše přehledně na jednom řádku, dostupné kdykoliv v záložce MONITOROVANÉ OSOBY po přihlášení do služby sledování-insolvence.


Jak záložku MOJE PŘIHLÁŠKY získat?


Záložka MOJE PŘIHLÁŠKY se automaticky zdarma zpřístupní všem klientům, kteří u nás mají registrovanou službu na základě IČ a mají nastaven některý z aktuálních tarifů.  Samotný přehled v této záložce nijak neovlivňuje počet osob, které jsou monitorovány.

Využíváte-li starší tarif, stačí si vybrat některý z aktuálních tarifů a v záložce MŮJ ÚČET si tarif nastavit.

Všechno poznáte jednoduše, přímo v samotné záložce MOJE PŘIHLÁŠKY. Máte-li aktuální tarif, záložka je aktivní a vidíte přehled svých přihlášek. Máte-li tarif starší, záložka aktivní není a pro její aktivování je třeba přejít na nový tarif. Tak se podívejte.


  • Vendy Strachotová, i4b s.r.o, 9.1.2018

"Pomáháme našim klientům a inspirujeme je k tomu, že boj s dlužníky nemusí být marný a vyčerpávající. Ukazujeme jim, že dluhům a dlužníkům se dá předcházet, a to vše v rámci veřejně dostupných informací. Jednoduše, chytře, levně a efektivně. Už více než 10 let chráníme jejich peníze, usnadňujeme jim práci, zajišťujeme přehled a umožňujeme jim využívat informace rozptýlené na internetu. Rychle a pohodlně. A to přesně ty informace, které zrovna potřebují."


Nebojujte s dlužníky - předcházejte jim


5 nejlepších veřejně dostupných informací, které odhalí nespolehlivé firmy dříve, než skončí v insolvenci. čtěte více...


Oborový monitoring - insolvence z oborů a oblastí, které vás zajímají


Jak monitorovat insolvenci firem bez zadávání konkrétních údajů. Jedinečný způsob monitoringu insolvence. čtěte více ...

Nejste ještě našimi klienty?


Zaregistrujte se ZDARMA

a vyzkoušejte si své dlužníky, obchodní partnery, vlastní přihlášky, PSČ ...


Žádná reklama, žádný spam. Vaše údaje nikomu nedáme.


3 týdny v klidu zdarma zkoušejte, procházejte a zjišťujte co můžete. 

Naše bezplatná verze ví, že toho máte hodně - a tak, pokud sami nebudete chtít ve službě pokračovat, se po 3 týdnech sama vypne.

V prosinci 2017 jsme zdolali hranici

15 000

unikátních registrací.


#dekujeme #makamedal #nadluznikysemusichytre

 

Nebojujte s dlužníky

Předcházejte jim!


Monitorujte chytře informace, které vás na nespolehlivost firmy upozorní ihned, jakmile se o ní objeví první veřejné zmínky.


Dříve, než se u vás stihne zadlužit a dříve, než vstoupí do insolvence.


Prevence a předcházení vzniku pohledávek je mnohem levnější a efektivnější, než následující marné a zdlouhavé boje s dlužníky.


Slavíme 10 let


1.1.2008 jsme jako jedni z prvních spouštěli službu na sledování-insolvence.


#10letpraxe #mamezkusenosti 

#nebojimesejepouzit