Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website oborový monitoring

Oborový monitoring - novinka ve světe monitoringu insolvencí


Informace o insolvencích z oborů a regionů, které vás zajímají

Tak, jako jsme se snažili pro města a obce najít způsob, jak mít potřebné údaje o insolvencích, aniž by musely složitě zadávat jednotlivé občany, snažili jsme se pro firmy vytvořit monitoring, který by jim podobným způsobem přinášel informace z firemního prostředí. 


Vyberte si oblast podnikání (NACE) a vyberte si region, který vás zajímá. Dva kliky a monitoring je nastaven.

Kdykoliv se v insolvenci objeví firma, která podniká v daném oboru a má sídlo v uvedené oblasti, dáme vám vědět.


Odhalte nespolehlivé partnery i nové obchodní příležitosti


Působíte-li v určitém oboru, buď s dalšími firmami v daném oboru spolupracujete, nebo jsou vaší konkurencí.

Pokud s nimi spolupracujete, je včasná a rychlá informace o jejich insolvenci k nezaplacení. Jedině tak můžete mít dostatek času se o své peníze u soudu přihlásit (A pozor, v tomto ohledu je svět insolvencí velmi nekompromisní . Nestihnete soudem určenou lhůtu? Končíte a nikdo s vámi už nepočítá).

Na první pohled se může zdát, že oborový monitoring vám prostě přinese zprávy o nespolehlivých firmách mířících do insolvence. Fajn, dáte si na ně pozor, a ušetříte své firmě zbytečné starosti. Případně budete včas vědět, že je třeba se do insolvence přihlásit.


Chytrý obchodník už ale jistě vidí i několik dalších příležitostí, jak tyto informace využít


Míří-li firma do insolvence, zanechává za sebou zákazníky, dodavatele, obchodní partnery, zaměstnance ... , kterým se už nemůže (a často ani nechce) věnovat. Už přemýšlíte, jak se k nim dostanete a jak je oslovíte? 

Končí-li vaše konkurence, je možné, že insolvenční správce bude rozprodávat její majetek, stroje, vybavení, nemovitosti. Už se vidíte, jak od něj výhodněji nakupujete to, co se vám hodí?  (Informaci o tom, kdo je insolvenčním správcem u daného řízení, zjistíte jedním klikem.)


  • Vendy Strachotová, i4b s.r.o., 12.1.2018

"Pomáháme našim klientům a inspirujeme je k tomu, že boj s dlužníky nemusí být marný a vyčerpávající. Ukazujeme jim, že dluhům a dlužníkům se dá předcházet, a to vše v rámci veřejně dostupných informací. Jednoduše, chytře, levně a efektivně. Už více než 10 let chráníme jejich peníze, usnadňujeme jim práci, zajišťujeme přehled a umožňujeme jim využívat informace rozptýlené na internetu. Rychle a pohodlně. A to přesně ty informace, které zrovna potřebují."


Nebojujte s dlužníky - předcházejte jim


5 nejlepších veřejně dostupných informací, které odhalí nespolehlivé firmy dříve, než skončí v insolvenci. čtěte více...


Moje přihlášky - novinka roku 2018, která vám zajistí přehled a usnadní práci


Víte přesně, do jakých insolvenčních řízení jste se kdy hlásili, a kde máte všechny potřebné dokumenty? Teď už to můžete pustit z hlavy. čtěte více ...

Aktivujte na rok za

3 540 Kč bez DPH


Aktivujte si monitoring a můžete rovnou začít vybírat obory, které vás zajímají.


Žádná reklama, žádný spam. Vaše údaje nikomu nedáme.


Po odeslání objednávky vám pošleme všechny potřebné informace na e-mail, společně s proforma fakturou.

Ihned po objednání můžete vybírat z jednotlivých oborů (NACE) a přidávát si je k monitoringu. Služba je již plně funkční.

Podívejte se na přehled svých přihlášek a projděte si informace v databázi firem.


V prosinci 2017 jsme dosáhli

15 000

unikátních registrací


#dekujeme  #makamedal

#nadluznikysemusichytre