Monitoring insolvence podle oboru podnikání

Mějte informace o nových insolvencích z vašeho (či jiného) oboru bez zadávání jednotlivých údajůStačí vybrat pouze obory (NACE), které vás zajímají. Systém vás každý den upozorní na firmy z vámi vybraného oboru, které vstupují do insolvence. Automaticky vám pošle e-mail a vy tak máte každý den přehled o nových insolvencích (nejen) ve vašem oboru.


E-maily obsahují přímé odkazy na insolvenční spisy, ve kterých najdete všechny detailní informace ke konkrétním insolvenčním řízením. Pokud do insolvence vstoupí firma, která vás blíže zajímá, můžete dostávat informace také o průběhu jejího insolvenčního řízení. Stačí jedním klikem přidat tuto firmu k monitoringu a jakmile dojde k jakékoliv změně v jejím insolvenčním řízení, přijde vám tato informace na e-mail. Můžete se tak jednoduše dozvědět například to, že soud vydal v insolvenčním řízení výzvu pro věřitele, aby začali přihlašovat své pohedávky.


NAVÍC: automaticky získáte přehled vlastních přihlášek do ins. řízení + pomoc s přihlášením vaší pohledávky (více než 600 právníků využívajících službu sledování-insolvence) + pravidelně aktualizovanou databázi firem  (zákl. info, historie, zúčastněné osoby, kontakty, DPH, spolehlivost).

Vyzkoušejte si monitoring ZDARMA


Vstupte do zkušební verze a přesvědčte se sami. Zadáte-li svoje IČ, uvidíte také vlastní přihlášky.

Vše je zdarma, žádné závazky. Zkušební verze se po 3 týdnech sama vypne.

žádná reklama, žádný spam, vaše údaje nikomu nedáme

Vyberte si obory


Ihned po vstupu do zkušební verze můžete vybírat z jednotlivých oborů (NACE) a přidávát si je k monitoringu.

K monitoringu lze přidat i konkrétní firmy.

A je to!


Vybrali jste si obory? Pak máte monitoring nastaven. V záložce Monitorované osoby - OBOR si zkontrolujte, zda máte zadány všechny obory, které vás zajímají a máte jistotu, že jakmile jakákoliv firma v zadaném oboru vstoupí do insolvence, systém vás o tom automaticky informuje.

Podívejte se na přehled svých přihlášek a projděte si informace v databázi firem. Zkoušejte, vyhledávejte, zadávejte a mějte přehled o spolehlivosti firem (nejen) ve vašem oboru. 

Informace na váš e-mail


Stručné, jasné a přehledné informace o nových insolvencích v zadaných oborech - včetně okamžitého prokliku do insolvenčního spisu, kde najdete všechny potřebné informace ke konkrétnímu ins. řízení. Každý den máte v e-mailu jasný přehled firem, které vstoupily do insolvence a podnikají v oboru, který jste zadali.

Sami si nastavte, na jaké e-maily chcete info dostávat (možno posílat na více e-mailů).


Moderní, funkční, 10 letou praxí ověřený on-line nástroj, který vás rychle a chytře informuje o důležitém dění v insolvenčním rejstříku (a dalších rejstřících).


"Se službou sledování insolvence jsme velice spokojeni. Je pro nás důležité mít aktuální informace a to v co nejkratším čase. Dříve to byl zdlouhavější a pracnější proces se k takovýmto informacím dostat, ale díky službě sledování insolvence je to nyní rychlé, přehledné a hlavně pro nás bezstarostné a pohodlné. Jsme rádi, že můžeme tuto službu využívat."  


Ing. Jana Talafousová / Asistentka obchodního úseku / Kovostroj Bohemia, s.r.o.automatický monitoring


on-line


informace na e-mail


plně responzivní


žádné instalace


přehled přihlášek


databáze firem


snadné ovládání


zabezpečeno, šifrováno


aktualizace v ceně


vlastní nastavení


ověřeno v praxi


On-line monitoring rejstříků je náš denní chleba už více než 10 let. Byli jsme jedni z prvních na trhu, kteří v lednu 2008 spouštěli on-line monitoring insolvence - tedy od samotného začátku insolvence v ČR. Naší obrovskou výhodou jsou neocenitelné zkušenosti. V průběhu oněch 10 let jsme poslouchali starosti a návrhy klientů a snažili se služby upravit a rozšířit podle toho, co opravdu v praxi potřebují. 


Celý systém je dnes díky těmto zkušenostem upraven (technicky i obsahově) tak, aby vyhovoval nejmodernějším požadavkům a splňoval každodenní potřeby různých klientů (právníků, ins. správců, měst, obcí, menších i větších firem). Najdete v něm jedinečné funkce, jako je právě monitoring insolvence podle oborů, monitoring podle PSČ, nebo třeba přehled vlastních přihlášek do ins. řízení, které jinde na trhu v tuto chvíli nemají konkurenci. Navíc těm, kteří chtějí o nespolehlivosti firem vědět dříve, než při vstupu do insolvence, nabízí možnot monitorovat spolehlivost plátců DPH, dluhy u pojišťoven a důležité změny v obchodním rejstříku (ARES).


Máte otázky nebo potřebujete poradit?


Daniel Strachota, jednatel /specialista pro firemní klientelu/

  • daniel.strachota@i4b.cz
  • 774 168 169

Čtěte také:


Nebojujte s dlužníky - předcházejte jim


5 nejlepších veřejně dostupných informací, které odhalí nespolehlivé firmy dříve, než skončí v insolvenci. čtěte více...


Moje přihlášky - novinka roku 2018, která vám zajistí přehled a usnadní práci


Víte přesně, do jakých insolvenčních řízení jste se kdy hlásili, a kde máte všechny potřebné dokumenty? Teď už to můžete pustit z hlavy. čtěte více ...