Ověření a monitoring insolvence za jednorázovou platbu


Žádný paušál, žádné závazky, pouze jednorázová platba

  • okamžité ověření osoby/firmy v insolvenčním rejstříku

  • pokud osoba/firma "je v insolvenci", máte ihned přístupné veškeré informace a dokumenty, které jsou k danému insolvenčnímu řízení v insolvenčním rejstříku dostupné
  • zadaná osoba/firma je AUTOMATICKY MONITOROVÁNA - systém každý den prověřuje osobu/firmu v insolvenčním rejstříku a pokud u ní dojde k jakékoliv změně, pošle vám informace na e-mail
  • žádné aktivační ani další poplatky, žádné závazky, pouze jednorázová platba

Zadejte FIRMU nebo OSOBU, kterou chcete ověřit a monitorovat


- nebo -

DOPORUČUJEME PRO:


Jednorázové ověření a monitoring malého počtu osob/firem (1 - 5)

Monitoring vlastního insolvenčního řízeníVýdaje pod kontrolou

Platíte podle toho kolik osob monitorujete. Vždy jednorázově při vložení osoby/firmy k monitoringu.


Čím více, tím levněji

Čím více firem a osob budete monitorovat, tím je to pro vás levnější. 


Žádné závazky ani smlouvy

Stačí jen zadat e-mail, na který chcete informace posílat, jednorázově zaplatit a můžete začít.


Jak to funguje?


  • Začněte zadáním osoby nebo firmy, kter vás zajímá. Osoby se zadávají podle jména, příjmení a data narození.  Firmy a podnikatelé se zadávají pomocí. Pak stačí vložit svůj e-mail, na který budeme veškeré info zasílat a kliknout na tlačítko ZAPLATIT. Jakmile proběhne platba, zobrazí se vám výsledek ověření v insolvenčním rejstříku a osoba/firma je od této chvíle monitorovaná. Máte k dispozici veškeré informace a dokumenty, které jsou v insolvenčním rejstříku k dané osobě/firmě dostupné. Vidíte veškeré změny, ke kterým v rámci insolvečního řízení došlo. Od chvíle vložení navíc máte osobu/firmu automaticky hlídanou. Veškeré změny, které v řízení nastanou, vám přijdou na e-mail a vy máte jistotu, že nic nepropásnete.

Co když zadaná osoba/firma v insolvenci není?


  • Pokud s osobou/firmou, kterou jste zadali, není vedeno insolvenční řízení, systém vám zobrazí informaci, že pro zadané údaje nebyl v insolvenčním rejstříku nalezen žádný záznam. Systém ale osobu/firmu nadále monitoruje. To znamená, že pokud osoba vstoupí do insolvence, budete informování na e-mail. Pokud jde o osobu/firmu, na které vám záleží, určitě se vyplatí ji monitotrovat a mít o její insolvenci informace nejdříve, jak to jde.

Proč je tak důležité mít informace o insolvenci hned?


  • V insolvenci platí nekompromisní lhůty. Když soud vydá rozhodnutí, nebo výzvu (např. k podávání přihášek, opravě přihlášky ... ), současně určí lhůtu, do které je třeba vše provést (60 dní, 7 dní). Pokud se opozdíte třeba jen o jeden den, soud vaši přihlášku nekompromisně vyřadí a vy nemáte jinou zákonnou šanci jak své peníze od dlužníka získat. Insolvence je postavena i nad exekuce a tak se veškeré exekuce dlužníka pozastavují.