Nastavte si hlídání insolvence u osoby/firmy v exekuci


Zahájením insolvenčního řízení se pozastavuje provádění (splácení) exekuce.


Aby i nadále docházelo ke splácení dluhu, je potřeba svou pohledávku do tohoto insolvenčního řízení přihlásit. A to i přes to, že u dlužníka již probíhá exekuce.

Provádění (splácení) exekuce je totiž zahájením insolvenčního řízení pozastaveno. Dlužník, ani nikdo jiný, není povinen vám zahájení insolvence sdělit, ale vaší povinností je se o svou pohledávku v soudem stanovené lhůtě přihlásit. 

Hlídejte insolvenci za jednorázovou platbu 145 Kč (s DPH) 


  • Zadaná osoba/firma je AUTOMATICKY MONITOROVÁNA - systém každý den prověřuje osobu/firmu v insolvenčním rejstříku a pokud u ní dojde k jakékoliv změně, pošle vám informace na e-mail.

  • Pokud osoba/firma "je v insolvenci", máte ihned přístupné veškeré informace a dokumenty, které jsou k danému insolvenčnímu řízení v insolvenčním rejstříku dostupné.
  • Částka 145 Kč je jednorázová a zadaná firma/osoba je hlídána po celou dobu trvání insolvenčního řízení. Žádné další poplatky se nehradí.

Zadejte FIRMU nebo OSOBU, kterou chcete ověřit a hlídat


- nebo -

 Váš e-mail potřebujeme pro zasílání průběhu insolvenčního řízení


DOPORUČUJEME PRO:


Jednorázové ověření a monitoring malého počtu osob/firem (1 - 5)

Monitoring vlastního insolvenčního řízení


Pro hlídání vyššího počtu osob /firem využijte jeden z tarifů.Výdaje pod kontrolou

Platíte podle toho kolik osob monitorujete. Vždy jednorázově při vložení osoby/firmy k monitoringu.


Jednoduše a přehledně

Systém je přehledný, má jednoduché ovládání a funguje na PC, tabletu i mobilu. Informace o insolvenci tak máte k dispozici kdykoliv a kdekoliv.


Žádné závazky ani smlouvy

Stačí jen zadat e-mail, na který chcete informace posílat, jednorázově zaplatit a můžete začít.Jak to funguje?


  • Začněte zadáním osoby nebo firmy, která vás zajímá. Osoby se zadávají podle jména, příjmení a data narození.  Firmy a podnikatelé se zadávají pomocí. Pak stačí vložit svůj e-mail, na který budeme veškeré info zasílat a kliknout na tlačítko ZAPLATIT. Jakmile proběhne platba, zobrazí se vám výsledek ověření v insolvenčním rejstříku a osoba/firma je od této chvíle monitorovaná. Máte k dispozici veškeré informace a dokumenty, které jsou v insolvenčním rejstříku k dané osobě/firmě dostupné. Vidíte veškeré změny, ke kterým v rámci insolvečního řízení došlo. Od chvíle vložení navíc máte osobu/firmu automaticky hlídanou. Veškeré změny, které v řízení nastanou, vám přijdou na e-mail a vy máte jistotu, že nic nepropásnete.

Co když zadaná osoba/firma v insolvenci není?


  • Pokud s osobou/firmou, kterou jste zadali, není vedeno insolvenční řízení, systém vám zobrazí informaci, že pro zadané údaje nebyl v insolvenčním rejstříku nalezen žádný záznam. Systém ale osobu/firmu nadále monitoruje. To znamená, že pokud osoba vstoupí do insolvence, budete informování na e-mail. Pokud jde o osobu/firmu, na které vám záleží, určitě se vyplatí ji monitotrovat a mít o její insolvenci informace nejdříve, jak to jde.

Proč je tak důležité mít informace o insolvenci hned?


  • V insolvenci platí nekompromisní lhůty. Když soud vydá rozhodnutí, nebo výzvu (např. k podávání přihášek, opravě přihlášky ... ), současně určí lhůtu, do které je třeba vše provést (60 dní, 7 dní). Pokud se opozdíte třeba jen o jeden den, soud vaši přihlášku nekompromisně vyřadí a vy nemáte jinou zákonnou šanci jak své peníze od dlužníka získat. Insolvence je postavena i nad exekuce a tak se veškeré exekuce dlužníka pozastavují.

Nejnovější změny v Insolvenčním rejstříku u fyzických osob